Osobní a terénní automobily LADA

Vítejte na portálu redux-vehicles, na místě, které nikde jinde nenajdete. Nabízíme totiž komplexní portfolio služeb pro motoristy, přičemž naší velkou specializací jsou východoevropská a asijská vozidla. Naše portfolio zahrnuje služby, které využije prakticky každý motorista, ať už jezdí škodovkou nebo ladou. Nejsme jenom prodejci, přestože v naší ucelené nabídce najdete řadu zajímavých nových i prověřených ojetých automobilů určených jak na silnici, tak třeba do těžkého terénu.

Tím naše služby rozhodně nekončí. Jelikož auta potřebují servis, je naším mottem, že se o každé auto staráme jako o své vlastní. Naši zkušení mechanici jsou školeni na servisy vozidel všech běžných i netradičních značek, máme diagnostické přístroje i potřebné know-how. Navíc se držíme hesla, že není třeba měnit to, co může být spolehlivě opraveno! Vždy chceme, abyste odjížděli spokojeni a nepřeplatili. Díky dlouholetému působení na trhu vám můžeme nabídnout také montáže různých doplňků, a to od terénního příslušenství přes nezávislá topení až po estetické doplňky. Ať už chcete jen vyměnit stěrače, ochránit vozidlo antikorozním nástřikem nebo udělat generální renovaci, jsme tu pro vás.

Potřebujete připravit auto k prodeji? Anebo jej celé prodat? Obraťte se na nás, zajistíme vše od A po Z. Nechcete řešit vůbec nic? Nabídněte nám vaše auto k výkupu! A naopak, sháníte nějaké auto, ať už východního typu nebo jakékoli jiné? Dejte nám vědět! Specialisté z našeho autocentra AMC každý den hledají vhodná vozidla po celém světě! Je jedno, jestli potřebujete automobil do města nebo off-roadový speciál. My vám jej najdeme a dovezeme!

Jestliže potřebujete vozidlo jen na krátký čas, využijte služeb naší autopůjčovny Omnirent, kde na vás čekají terénní, obytné, silniční, ale i přípojné vozy.

Součástí komplexní nabídky je rovněž dovoz náhradních dílů a doplňků, s čímž je spojené i poradenství. Pomůžeme, dovezeme, namontujeme. Vy se nemusíte o nic starat! Oddělení náhradních dílů je tu pro vás.

Jestliže toužíte po veteránovi, kontaktovat můžete naše specialisty z oddělení retro vozidel, kteří Vám pomohou od A do Z, tedy s rešerší trhu, výběrem vhodného vozidla, jeho dovozem i s přihlášením. A nezáleží na tom, jestli je vozidlo staré 70 let nebo 30.

Nepřehlédněte ani možnost schvalování, a to buď celých vozidel, anebo pouze částí. Umíme pro vás zajistit kompletní schválení (individuální, typové) vozidel, popřípadě jen schválit alternativní doplňky nebo kola či pneu. Zajišťujeme také přestavby obytných vozidel včetně změny kategorie na M1 obytný. Portál redux-vehicles je tak jediné místo, kde najdete kompletní služby pro motoristy na jednom místě!

Novinky

Lada Niva Traktor
Lada Niva Traktor
4.12. 2023 | LADA
Přestavíme, zajistíme.
Vozy LADA řešíme formou poptávky
Vozy LADA řešíme formou poptávky
29.8. 2023 | LADA
Auta pro vás zajistíme!
Dovoz vozů nepřerušen!
Dovoz vozů nepřerušen!
30.5. 2022 | LADA
Jedeme dál!
Lada Niva Legend 2022
Lada Niva Legend 2022
26.1. 2022 | LADA
Novinky pro rok 2022 jsou malé, ale potěší.