Proč Lada

Výběr automobilu není v dnešní době nic snadného, jelikož jsou si vozy většiny výrobců velmi podobné a dost často nepřináší nic nového nebo zajímavého. Naše automobily jsou jiné a my vám naservírujeme 12 důvodů, proč si koupit zrovna tento vůz.

 

Jistota

Naše automobily jsou výjimečné tím, že mají většinou své letité kořeny zapuštěny hluboko do historie a jsou modernizovány jen v nutných prvcích, proto si zachovávají odolnost a spolehlivost svých praotců. Jde tedy o tradiční vozy, kterým nehrozí zánik, zastavení výroby nebo nedostatek náhradních dílů.

 

Změna

Buďte jiní, vlastnit automobil Lada je výjimečné! V záplavě ostatních vozidel můžete být nepřehlédnutelní a řídit jedinečný stroj.

 

Dlouhodobá záležitost

Vlastnictví tohoto automobilu je dlouhodobou záležitostí, jelikož jsou naše vozy konstruovány pro dlouhou životnost a vysokou odolnost. Většina zákazníků si svůj vůz nechává dlouhé roky a vytvoří si k němu srdeční pouto, proto prakticky neexistuje trh s ojetými mladými ruskými automobily.

 

Rozvoj a modifikace

Východoevropská vozidla jsou úžasná v tom, že mohou být snadno personifikována a upravena přesně na míru majiteli. Jde o různé vestavby, polepy nebo jiná vylepšení. Automobil tak můžete rozvíjet a sklízet obdiv okolí.

 

Svoboda

Naše automobily jsou homologovány dle platných evropských předpisů, nicméně jsou svým způsobem velmi unikátní a vymykají se zajetému bontonu. Koupí tohoto auta získáte svobodu a možnost volby při modifikacích nebo různorodém využití.

 

Šetrnost k přírodě

Koupí nového automobilu splňujícího nejnovější evropské normy, kterých je dosaženo minimálními konstrukčními zásahy, přispíváte také k ochraně ovzduší. Nové východoevropské automobily jsou technicky jednoduché stroje, avšak neznečišťují okolí vysokou mírou jedovatých zplodin nebo miniaturních pevných částic, které produkují staré, ale i moderní automobily.

 

Komunita

Automobily Lada jsou komunitní a sdružují další majitele vozů této značky. Díky našim vozidlům můžete získat nové přátele, se kterými pak můžete vyrazit na expedici nebo si užívat příjemné chvíle ve společnosti stejně smýšlejících lidí.

 

Úspěch v oboru

Díky hlubokým kořenům jsou naše silniční a terénní automobily dlouhodobými lídry ve své třídě, jelikož vždy nabídnou něco navíc. Nadprůměrné schopnosti terénních verzí pak využijete v náročném prostředí, kde oceníte i jejich jednoduchost.

 

Vize

Autoritativní východní vozy vám ukáží, že auto nemusí být jen dopravní prostředek z bodu A do bodu B. S našimi produkty se vám otevřou nové cesty a možnosti využití.

 

Volný čas

Jestliže milujete dobrodružství i komfort, aktivně trávíte volný čas, ale potřebujete občas vypnout, je ruský automobil tou nejlepší volbou pro vás, protože všechny tyto požadavky splňuje.

 

Finance

Východní automobily jsou známé pro minimální procento odcizení, a navíc se na trhu s ojetými vozy velmi rychle, snadno a výhodně prodají. Kupní cena je také ve srovnání s užitnou hodnotou velmi nízká, proto jsou naše automobily, zvláště limitované edice, vhodné i jako investice.

 

Servis

Nemusíte hledat nejbližší servisní organizace. Stačí nám nahlásit poruchu a my se o vše postaráme. Nedělejte si už více starosti se servisem, je to jednoduché, nechte to na nás!

 

Líbí se vám tyto produkty? Skvělé! Neváhejte a kontaktujte nás pro jejich koupi!